07 12 2013

Uçaklar Planes 2013 Film Tanıtımı

Uçaklar Planes 2013 Film Tanıtımı
 
 
Uçaklar Planes 2013 Film Tanıtımı
 
 
Film 23 Ağustos 2013 Tarihinde Türkiye de vizyona girmiş olan Türü Animasyon,Macera,Komedi Dili İngilizce,İspanyolca olan 91 dakikalık bir filmdir.
 
Filmin İMDB puanı ise: 5,4  10 bin 500 kişi oy kullanmıştır.
 
Filmin Özetine gelecek olursak:
 
 
Tek pervaneli,680 beygir gücündeki kasaba uçağı Dusty nin  tek düşü başarılı bir akrobasi uçağı olmaktır.Ama hava yarıçcısı bu uçakların tasarımı ve yapısı ondan çok daha farklıdır.Üstelik Dusty nin bir de yükseklik korkusu
vardır.Donanma pilotu Skipper ın  kapısını çalan cesaretli Dusty bu usta uçaktan yardım ister.Skipper,son şampiyon Ripslinger ile aşık atacak düzeye gelmesi için Dusty'yi çalıştırır. Sınırlı donanımına rağmen Dusty o kadar cesurdur ki 
daha önce hayalini bile kuramadığı yüksekliklerde uçmayı göze alır ve onu hayranlıkla takip edenlere de uçma cesareti verir.
 
Çok sevilen Arabalar animasyonun  gökyüzündeki Uçaklara uyarlanmış hali olan yapım yeni bir Disney efsanesi olma yolunda.Digital 3D teknolojisiyle vizyona girecek filmin Türkçe dublaj kadrosunda ise yine aşinası olduğumuz isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Klay Hall üstlenmiş.
 
 
İyi Seyirler Bol Keyifler.
 
Filmin Yönetmeni: Klay Hall
 
Filmin Senaryosu: Jeffrey M. Howard, John Lasseter, Klay Hall
 
Filmin Müziği: Mark Mancina
 
Filmin Yapımcıları: Traci Balthazor, Tony Cosanella, Kristin Dornig
 
Firma: DisneyToon Studios, Prana Studios
 
Filmin Bütçesi: $50,000,000
 
Filmin Hasılatı: $61,520,324
 
Film den birkaç görüntü paylaştım.
 
 

0
0
0
Yorum Yaz